- PANASONIC

Цена
€2 96 / 5 79 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (mAh) | 1500 |
| Напрежение (V) | 3 |
| Тип батерия | Литиево-манганов диоксид |
| Съвместимо устройство | Дигитални камери |
| Съвместимо устройство | Дистанционни управления |
| Съвместимо устройство | Фенерчета |
| Съвместимо устройство | GPS устройства |
| Оригинална | Оригинална |
| Енергия (Wh) | 4.5 |
| С инструменти | Не |
| Гаранция (months) | 12 месеца |
| Тегло | 0.00кг |
Батерия Panasonic CR123A – 3V, 1500mAh
Надеждна енергия за вашите устройства с висока консумация. Батерията Panasonic CR123A е премиум литиево-манганов диоксиден източник, осигуряващ дълготрайна работа и срок на съхранение до 10 години. Идеална за цифрови фотоапарати, фенерчета и охранително оборудване.
Ключови Предимства
- Голям капацитет — 1500 mAh за продължителна работа на електрониката ви.
- Стабилно напрежение — Постоянно 3 V за оптимална работа на устройствата.
- Дълъг срок на съхранение — До 10 години без значителна загуба на мощност.
- Вградена безопасност — Защита от изтичане и късо съединение.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип батерия | Литиево-манганов диоксид (CR123A) |
| Напрежение | 3 V |
| Капацитет | 1500 mAh |
| Енергия | 4.5 Wh |
| Химия | LiMnO2 |
| Работна температура | -20°C до 60°C |
Какво има в кутията
- 1 x Батерия Panasonic CR123A
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





